W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Wiecej w Polityce Prywatności i Cokies Rozumiem

Wanny Kaldewei Saniform Plus

Wanny Kaldewei Saniform Plus

Kaldewei Saniform Plus to seria wanien, wykonanych z blachy stalowe emaliowanej o grubości 3,5mm. Doskonałe właściwości materiału, z którego wykonane są wanny, gwarantowane są przez producenta przez okres 30 lat od daty zakupu. Wanny dostepne są wielu rozmiarach, dzieki temu można je dopasować do każdej łazienki.

Dodatkową zaletą wanien Kaldewei jest mozliwość zamówienia powierzchni uszlachetniającej, dzięki której do umycia wanny wystarcza tylko wilgotna ściereczka. W wannch i brodzikach z opcjonalną powierzchnią uszlachetnioną Kaldewei woda spływa "perliście" i nie pozostawia żadnych zanieczyszczeń ani osadów. Nawet zaschnięte plamy z wody i pozostałości osadów można z łatwością usunąć. A ponieważ do czyszczenia używa się tylko miękkiej, wilgotnej ściereczki, a nie agresywnych środków, powierzchnia uszlachentniona jest także bardzo przyjazna dla środowiska. 

Powierzchnia uszlachetniona stanowi rodzaj ulepszenia emalii, uzyskuje się raz na zawsze przy wypalaniu. Wyróżnia się niezwykłą trwałością i długowiecznością. Nawet przy 1 - 2 krotnym wycieraniu wanny każdego dnia, powierzchnia uszlachetnina zachowuje swoje właściwości bez zmiana przez 30 lat.

Promocja na wanny Kaldewei Saniform Plus.

Producent wanien i brodzików przygotował specjalną ofertę promocyjną na wanny Saniform Plus. Możesz je nabyć w specjalnej cenie. Szczegóły na stronie naszego sklepu internetowego. 

 

Kaldewei Sanifrom Plus zobacz ofertę w naszym sklepie internetowym