W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Wiecej w Polityce Prywatności i Cokies Rozumiem

O nas

Witamy na stronie internetowej naszej firmy.

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się sprzedażą produktów do wyposażenia łazienki. Oferujemy oryginalne produkty najlepszych polskich producentów oraz największych światowych koncernów. Strona ma charakter wizytówki firmy. Przedstawiamy na niej także informacje o nowościach i promocjach.

W dalszej części znajdziesz link do strony naszego sklepu internetowego.

Dlaczego my?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży internetowej oraz w branży łazienkowej. Pozwala nam to spojrzeć na każde nowe zlecenie nie tylko pod kątem dokładnego wypełniania warunków zamówienia, ale i niejednokrotnie jesteśmy w stanie zaproponować nowe, czasami mniej standardowe, rozwiązania.

Niskie ceny

Staramy się aby nasze ceny były zawsze atrakcyjne. Kupując u nas możesz zaoszczędzić nawet do 40 % w stosunku do cen rynkowych.

Gwarancja jakości

W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone produkty najlepszych polskich i zagranicznych producentów. Każdego dnia nasza oferta poszerzana jest o kolejne produkty. Nie musisz odwiedzać kliku sklepów aby skompletować wyposażenie do swojej łazienki.

Bezpieczeństwo

Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa realizowanych transakcji, także bezpieczeństwa danych osobowych. Dopełniamy wszelkich starań aby zapewnić 100% bezpieczeństwo dostaw zamówionych u nas produktów.

Obsługa Klienta

Kładziemy szczególny nacisk na najwyższą jakość obsługi i sprawną komunikację. Zawsze służymy poradą i wsparciem.

Oszczędność czasu i wygoda

Decydując się na zakup w naszym sklepie nie tracisz czasu na wyprawę do tradycyjnych sklepów. Możesz skompletować wyposażenie łazienki o dowolnej porze oszczędzając czas i pieniądze.  

Zobacz więcej

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktową naszego sklepu internetowego www.lazienki-online.pl.